KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7827044
nr 782 7044
Etsningar
Kolorerade, efter Levilly, motivets mått. 23 x 15
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 19:05:53
8/10 17:42:28
100 kr
8/10 18:51:30